امروز شنبه ۳۰ تير ۱۳۹۷

جلسه طلاب استان کردستان در قم برگزار شد/تصاویر پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۱:۵۱


جلسه طلاب استان کردستان در قم برگزار شد/تصاویر تعداد بازدید: ۲۹۴

جلسه طلاب و فضلای استان کردستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین شاهرودی، نماینده ولی فقیه استان کردستان،حجت الاسلام والمسلمین بیگلری رئیس دادگاه ویژه غرب کشور، آقای دیالمه، مدیر کل اطلاعات استان کردستان و حجت الاسلام و المسلمین مرادی امام جمعه بیجار برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای استان کردستان چهارشنبه 25 بهمن 96 ساعت 14:30 در سالن همایش مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران، با حضور حجت الاسلام و المسلمین شاهرودی، نماینده ولی فقیه استان کردستان،حجت الاسلام والمسلمین بیگلری رئیس دادگاه ویژه غرب کشور، آقای دیالمه، مدیر کل اطلاعات استان کردستان و حجت الاسلام و المسلمین مرادی امام جمعه بیجار برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین محمود حاتمی، نماینده طلاب و فضلای کردستان ضمن خیر مقدم گویی، اشاره به حضور باشکوه مردم در روز 22 بهمن 96 ، اظهار داشت: مردم باز هم سنگ تمام گذاشتند و در روز 22 بهمن ماه به خیابان ها آمدند به گونه ای که چشم بدخواهان خیره ماند.

 

وی ادامه داد: دشمنان مانند سال های قبل به دنبال این بودند که مردم شریف ایران برای راهپیمایی 22 بهمن به خیابان ها نیایند ولی مردم باز هم حضور پیدا کردند و برای این مساله بایستی خدای متعال را شکر کرد.

 

عضو مجمع نمایندگان حوزه علمیه، طلاب مقیم این استان در قم را حدود 400 نفر اعلام کرد و گفت: بسیاری از طلاب کردستانی به طرح هجرت رفتند و برخی از آنها در نیروهای مسلح و دستگاه قضا مشغول فعالیت هستند.

 

حجت الاسلام و المسلمین حاتمی با اشاره به اینکه طلاب و فضلای کردستان دارای استعدادهای بسیار خوبی هستند، اظهار داشت: دارای طلاب مستعد و ظرفیت بسیار خوبی است که بایستی از آن ها حمایت شود.

 

وی با بیان اینکه در استان بایستی از طلاب بومی استفاده شود، تصریح کرد: بومی سازی یک امر مهم است، چون یک طلبه کردستانی با توجه به شناختی که نسبت به منطقه دارد، به یقین بسیار بهتر می تواند در کردستان فعالیت کند.